Ochutnejte lahodné dobroty
na Pohádkové Kamínce

Připravujeme pro vás nejen osvědčené dobroty, ale i nové chuťovky, abyste měli čím naplnit svoje bříška a také měli dostatek energie po celý pohádkový den na všechny aktivity, kterými se budete bavit a nic vám nechybělo.

Pro všechny mlsouny malé i velké chystáme v areálu na Kamínce pohádkovou hostinu jakou svět neviděl. Ne, ne, legraci si neděláme a myslíme to zcela vážně. Záleží nám na tom, aby vám u nás bylo příjemně. Ostatně také jak je známo, při pobytu na čerstvém vzduchu rychle vyhládne a v pohádkové přírodě možná ještě rychleji. Proto pro vás rozprostřeme naši gastro zónu sestavenou z pestrého mixu stánků, ve kterých budou naši šikovní kuchtíci a kuchtičky péct, vařit a smažit rozmanité dobroty pro vás. Jak sladké, tak i samozřejmě výživné masové a zeleninové. Ať už si budete chtít dát během dne nějakou mňamku ke svačině, nebo naopak zahnat velký hlad v poledne po procházce pohádkovým lesem, věříme, že si z nabídky vyberete. A dost možná nebudete vědět, co dříve zkusit.

Cítíte vůni borůvek…? Správně! To jsou kynuté borůvkové knedlíky s přelivem! Jedna z letošních novinek v našem pohádkovém menu. To musíte ochutnat. Nebo vás to táhne více za vůní masa z grilu? Neodolatelné burgery a tortilly s trhaným masem, bagety s bůčkem či mletým masem nebo další speciality z grilu se budou připravovat jako další chody. Chybět nemůže také něco lehkého k zakousnutí. Italské toasty s domácím kečupem a rukolou budou jistě příjemným občerstvením kdykoliv během dne nebo i jako snídaně na rozjezd. Pro ty, co nedají dopustit na párečky, budou tu hot dogy s okurkovým relishem. Samozřejmě nejen masem člověk živ je, ale je potřeba doplnit vitamíny i ze zeleniny. V občerstvení budou zastoupeny i pokrmy zeleninové.

Skvělým doplňkem každého menu jsou palačinky. Děti je milují. Nic lepšího pro ně neexistuje. Však to znáte. Proto je nemůžeme vynechat ani my. Nespokojíme se s jedním druhem, ale v nabídce najdete varianty různorodé třeba nutellové s ovocem, medové nebo džemové s kakaem. Samozřejmě pro příznivce nesladkých jídel budou k výběru palačinky šunkové se sýrem, sýrové a jiné slané varianty.

Dobré kávičce sluší jako doplněk sladký pamlsek. Čemu dáte přednost? Domácí frgál, trdelník nebo perníček?

Mimochodem na občerstvení si budete moct zajít také do restaurace, která bude po celý den v provozu.

Už víte, jak si poskládáte svoje pohádkové menu? Věříme, že si z našich dobrot vyberete ke spokojenosti a dobře si pochutnáte. Občerstvení jsme pro vás a vaše děti vybírali s největší pečlivostí, abyste odcházeli spokojení s plnými bříšky i chuťovými zážitky z pochoutek, které jste si třeba u nás dopřáli poprvé.