Bavte se a usmívejte celý den!
V doprovodném programu na Pohádkové Kamínce vás čeká spousta nevšedních zážitků

Od samého rána v areálu Kamínky na vás čeká pořádná porce zábavy. Než se vydáte s dětmi do pohádkového lesa, můžete se svézt třeba na kolotoči nebo si sjet nafukovací skluzavku jako malé zahřívací kolo na celou zábavu a legraci, která je na Pohádkové Kamínce 2019 přichystána.

Po procházce pohádkovým lesem a návratu do areálu bude bezesporu skvělá volba nechat dětem vylepšit účes v barber shopu pro děti, kde se na ně budou těšit naše skvělé kadeřnice a vytvářet jim parádní účesy a sestřihy. Ozdobit si ještě obličej nebo tělo malováním se třpytkami se nabízí jako další skvělá možnost vylepšení osobního „outfitu“ a takto náležitě vystrojeni se můžete jít rovnou vyfotit do fotokoutku s pohádkovými bytostmi, které si sami vyberete, a pak už můžete všichni sledovat hudební program na pódiu nebo pokračovat v zábavě na dalších atrakcích. Chybět nebude ani oblíbené lanové centrum, letos umístěné přímo v areálu, nebo čtyřkolky, balonky… A co ještě víc? Nechte se překvapit. Bude jen na vás, jak si celý den poskládáte, jestli se vrhnete do rytmu hudebního programu, či vyzkoušíte atrakce doprovodného programu v areálu anebo jako první vyrazíte na pohádkovou cestu lesem.

Přijďte a užijte si báječný den v našem pohádkovém světě. Zážitků bude nespočet. Na všechny se moc těšíme a věříme, že se budete bavit a usmívat nejen v tento pohádkový den, ale dobrá nálada vám vydrží i do dnů dalších. Pohádková Kamínka 2019 jsou tu pro radost a zábavu všech, co mají rádi pohádky, chtějí se smát a odnést si nezapomenutelné dojmy a zážitky. Usmívejte se a buďte na sebe milí! V pohádkovém světě není prostor na stížnosti.